Dámské voděodolné hodinky Timex T2P332W s podsvícením Indiglo. Tato barevná kombinace je nestárnoucí klasika, která se hodí se ke každému oblečení.
- Pouzdro: Obecný kov, zadní víčko nerezová ocel,, minerální sklíčko, průměr 34mm.
- Řemínek: Kožený o šíři 16mm.
- Ciferník: Velmi oblíbená barevná kombinace. Bilý podklad se zlatými ručičkami a indexy.
- Funkce: Celoplošé podsvícení Indiglo, voděodolnost do 30 m, které postačí při běžných denních činnostech jako je mytí rukou.
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a zančkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T2P332W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva řemínku: | černá |
| Funkce: | osvětlení |
| ? Materiál pouzdra: | obecný kov / zadní víčko nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | kůže |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 34 mm |
| Voděodolnost: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)