Voděodolné unisex hodinky Timex Easy Reader T2P319W. Přehledné hodinky s podsvícením Indiglo. Díky svému zpracování se hodí ke každému oblečení.
- Pouzdro: Z obecného kovu, zadní víčko nerezová ocel, průměr 36mm.
- Řemínek: Celoocelový tah, perfektní pro zápěstí o obvodu 18cm. Šíře 18mm.
- Ciferník: Velice oblíbená barevná kombinace. Výrazné bílé číslice na tmavě modrém ciferníku. Ručičky bílé, vteřinovka v kovovém odstínu reaguje na světlo a zbarvuje se.
- Sklíčko: Minerální, které je odolné vůči běžným škrábancům.
- Osvětlení: Celopološné podsvícení Indiglo
- Voděodolnost: Do 30m. Odolají náhodným kapkám vody při dešti nebo mytí rukou.
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T2P319W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva řemínku: | stříbrná |
| Funkce: | osvětlení |
| ? Materiál pouzdra: | obecný kov / zadní víčko nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | ocel |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 36 mm |
| Voděodolnost: | 30 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)