Dámské hodinky Timex Classic T2P212W představují lifestylový a nadčasový kousek, který se skvěle hodí pro každodenní nošení. Vynikají dokonale přehledným ciferníkem a ikonickým nočním podsvícením Indiglo.
-
Pouzdro: Obecný kov se zadním víčkem z nerezové oceli, průměr 38mm.
-
Ciferník: Bílý podklad s velkými a kontrastními číslicemi pro perfektní čitelnost
-
Sklíčko: Minerální (lépe odolává běžným škrábancům)
-
Řemínek: Celoocelový milánský tah , šíře 18 mm..
-
Voděodolnost: 30 m / 3 ATM (bez problémů zvládne mytí rukou nebo lehký déšť)
-
Speciální funkce: Celoplošné noční podsvícení ciferníku Indiglo
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitmu nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T2P212W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 753048487776 |
| Barva řemínku: | stříbrná |
| Funkce: | osvětlení |
| ? Materiál pouzdra: | obecný kov / zadní víčko nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | ocel |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 40 mm |
| Voděodolnost: | 30 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)