Dámské sportovní hodinky Timex Originals Sport T2P006W ve svěžím bílo-modrém provedení. Model má velmi solidní a funkční základ. Spolehlivý strojek, dostatečná voděodolnost pro běžný kontakt s vodou (50 m), datumovka a celoplošné podsvícení Indiglo z něj dělají praktický doplněk, nejen módní záležitost. Jde o nadčasový volnočasový kousek, který osvěží váš outfit.
- Funkce: Datumové okénko, luminiscenční ručičky a indexy, podsvícení Indiglo, voděodolnost 50 m (zvládnou i sprchování)
- Pouzdro: Tvrzený plast o průměru 40 mm, osazeno minerálním sklíčkem. Zadní víčko nerezová ocel.
- Řemínek: Tah z tvrzeného plastu s ocelovou sponou. Díky tomuto řemínku jsou hodinky na ruce neuvěřitelné lehké. Šíře tahu 20 mm.
Pozn:: Čistě bílé provedení vypadá na zápěstí nádherně a svěže. Pokud vám mají hodinky vydržet zářivě bílé co nejdéle, je dobré pamatovat na specifika daného materiálu. Světlé plasty mohou časem reagovat na vnější vlivy a mají tendenci přejímat barvy ze svého okolí – typicky z dlouhých rukávů barevného oblečení, ale mohou reagovat i na kosmetiku, parfémy nebo lidský pot. Doporučujeme hodinky po sportu nebo v parných dnech jemně omýt vlažnou mýdlovou vodou. Odstraníte tak nečistoty dříve, než se stihnou do materiálu vpít.-
Upozornění: Změna barvy (zašednutí, zežloutnutí či zabarvení od oděvu) je přirozenou vlastností materiálu vystaveného vnějším vlivům, nikoliv výrobní vadou. Z tohoto důvodu se na tyto estetické změny nevztahuje záruka. S trochou péče a opatrnosti vám ale budou dělat radost dlouhou dobu.
-
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T2P006W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 753048444526 |
| Barva řemínku: | bílá |
| Funkce: | osvětlení, datum, luminiscence |
| ? Materiál pouzdra: | plast / zadní víčko z nerezové oceli |
| Materiál řemínku: | plast |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 40 mm |
| Voděodolnost: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)