Spolehlivé sportovní hodinky Timex Ironman Triathlon T5F251W s pamětí na 30 kol, vodotěsností 100 m a podsvitem Indiglo. Váš ideální parťák pro každý trénink.
-
Měření výkonu: Přesný chronograf s užitečnou pamětí na 30 kol a odpočítávací stopky (časovač).
-
Organizace času: Možnost nastavení 3 nezávislých denních budíků a specifických alarmů pro události jako je (lékař, narozeniny aj.)
-
Skvělá čitelnost: Ikonické celoplošné podsvícení Indiglo s nočním režimem a technologií Flix (snadná aktivace světla švihnutím zápěstí).
-
Odolnost: Vodotěsnost do 100 metrů, hodinky bez problému zvládnou i plavání.
-
Rozměry: Kompaktní pouzdro z odolného plastu o průměru 38 mm doplněné pohodlným nylonovým řemínkem na suchý zip o šířce 16 mm.
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T5F251W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0753048183043 |
| Barva řemínku: | smíšená |
| Funkce: | osvětlení, datum, budík, chronograf, odpočítávač, alarm událostí, flix-system |
| ? Materiál pouzdra: | plast |
| Materiál řemínku: | nylon na suchý zip |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 38 mm |
| Voděodolnost: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)