WOdolné sportovní hodinky Timex Ironman Triathlon T5K197W s chronografem a pamětí na 30 kol. Spolehněte se na vodotěsnost 200 m, podsvícení Indiglo, dvě časová pásma a ochranu proti nárazům SHOCK.
-
Vodotěsnost: 200 m - vhodné i pro rekreační potápění a vodní sporty.
-
Funkce: 24hodinový odpočítávač, chronograf s pamětí na 30 kol, budík, dva časy, datum
-
Odolnost: Zvýšená odolnost vůči nárazům (SHOCK).
-
Podsvícení: Technologie Indiglo vybavená nočním režimem
-
Materiál a velikost pouzdra: Plast, průměr 42 mm, zadní víčko nerezová ocel, minerální sklíčko.
-
Materiál a uchycení řemínku: Guma, šířka 18 mm u stěžejek
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T5K197W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0753048310470 |
| Barva řemínku: | černá |
| Funkce: | osvětlení, chronograf, odpočítávač, budík, datum, nárazuvzdorné |
| ? Materiál pouzdra: | plast |
| Materiál řemínku: | guma |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 42 mm |
| Voděodolnost: | 200 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)