Kompaktní sportovní hodinky Timex Ironman Triathlon T5K175W s průměrem pouzdra 34 mm sednou i na menší zápěstí. Potěší vás svou vodotěsností 100 m, pamětí na 10 kol a legendárním podsvícením Indiglo.
-
Pouzdro: Plast, průměr 34 mm, zadní víčko nerezová ocel.
-
Řemínek: Guma, šířka u stěžejek 16 mm.
-
Vodotěsnost: 100 m (vhodné i pro plavání)
-
Tréninkové funkce: Chronograf s integrovanou pamětí na 10 kol
-
Zobrazení času a kalendář: Aktuální čas, datum, den v týdnu a možnost nastavení druhého časového pásma
-
Doplňkové funkce: Odpočítávač a budík
-
Viditelnost ve tmě: Technologie podsvícení Indiglo včetně nočního režimu
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T5K175W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0753048311590 |
| Barva řemínku: | černá |
| Funkce: | datum, osvětlení, budík, odpočítávač, druhý čas, noční režim |
| ? Materiál pouzdra: | plast |
| Materiál řemínku: | guma |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 34 mm |
| Voděodolnost: | 100 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)