Spolehlivé sportovní hodinky Timex Ironman 30 lap T53391W s pamětí na 30 kol, 100hodinovým chronografem a vodotěsností 100 m. Nechybí podsvícení INDIGLO s nočním režimem. Jsou vhodné pro všechny, co žijí aktivním životem. Díky své velikosti jsou vhodné pro každého včetně dětí.
-
Měření výkonu: Přesný 100hodinový chronograf s pamětí až 30 kol.
-
Odolnost: Vodotěsnost 100 m (10 ATM), hodinky jsou vhodné i pro plavání.
-
Viditelnost: Ikonické podsvícení INDIGLO s nočním režimem pro snadnou čitelnost za tmy.
-
Časové funkce: Možnost nastavení dvou nezávislých časových pásem.
-
Praktická výbava: Integrovaný odpočítávač (časovač) a spolehlivý budík.
-
Materiál: Pouzdro z odolného plastu (34 mm), řemínek guma šíře u stěžejek 14 mm.
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T53391W |
|---|---|
| Jméno značky: | TIMEX |
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0753048012749 |
| Barva řemínku: | šedá |
| Funkce: | datum, budík, osvětlení, chronograf, odpočítávač |
| ? Materiál pouzdra: | plast |
| Materiál řemínku: | guma |
| Materiál skla: | Minerální |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 34 mm |
| Voděodolnost: | 100 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)