Dámské sportovní hodinky Timex 1440 Sports T5G881W s 34mm plastovým pouzdrem, Indiglo podsvícením a voděodolností 50m. Ideální na sport i běžné nošení. Díky své kompaktní velikosti je mohou pohodlně nosit děti, které odrostly obrázkovým motivům.
-
Pouzdro: Pevný plast, který je lehký a pohodlný, průměr: 34 mm, zadní víčko nerezová ocel.
-
Sklíčko: Akrylátové (plastové)
-
Řemínek: Guma v bílé barvě. Šíře 14mm u stěžejek.
Upozornění: Reklamace se nevztahuje na zabarvení řemínku. -
Voděodolnost: 50 m (5 ATM) – vhodné pro sprchování.
-
Osvětlení: Indiglo night-light (s funkcí krátkého dosvitu po uvolnění tlačítka).
-
Funkce:
-
Chronograf (stopky)
-
Odpočítávací časovač (timer)
-
Budík (alarm)
-
Datum a den
-
Druhý čas
-
Hodinky dodáváme v krabičce Timex, která podtrhuje jejich kvalitu a značkový původ.
Jsou připraveny k okamžitému nošení nebo jako dárek pro vaše blízké.
| Kód | Kód: T5G881W |
|---|---|
| Kategorie: | Hodinky |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva řemínku: | krémová |
| Funkce: | osvětlení, datum, chronograf, odpočítávač, budík |
| ? Materiál pouzdra: | plast |
| Materiál řemínku: | guma |
| Materiál skla: | plast |
| Podsvit: | Indiglo |
| Pohon hodinek: | Quartz - baterie |
| Průměr pouzdra: | 34 mm |
| Voděodolnost: | 50 m |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)